Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Hjem   |   Kampanjer   |   Service   |   Kontakt oss   |   Om oss
    
   
Logg inn
Glemt passord?
Forsiden Datamaskiner Hjem/Fritid Kamera Komponenter Lagring Minne
Søk
 
 
   

Nettverkstilbehør

Viser alle produktene i denne kategorien
Start wizard  
Endre søk
Sorter på 
Viser 1-60 av 600 produkter 1 2 3 4 5 ... 10 Neste
ACTASSI
På lager  = På lager
Ikke på lager  = Ikke på lager
ACTASSI Mounting frame - White - blind cover Factory Sealed
ACTASSI Mounting frame - White - blind cover Factory Sealed
SKU: 108Y7183
Produkt: Kabelkomponenter
21,-
 
Kjøp
(16,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ACTASSI Dust lid for connector outlet - Transparen Factory Sealed
ACTASSI Dust lid for connector outlet - Transparen Factory Sealed
SKU: 338T6017
Produkt: Kabelkomponenter
120,-
 
Kjøp
(96,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ACTASSI Connector outlet 1.5M wo/ connector - White Factory Sealed
ACTASSI Connector outlet 1.5M wo/ connector - White Factory Sealed
SKU: 588D6032
Produkt: Kabelkomponenter
141,-
 
Kjøp
(112,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ACTASSI S1 UTP connector CAT.6a Factory Sealed
ACTASSI S1 UTP connector CAT.6a Factory Sealed
SKU: VDIB1771XU01
Produkt: Kabelkomponenter
261,-
 
Kjøp
(208,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ADAPTEC
ADAPTEC 1P HIGHPOWER 30W BT MIDSPAN UK IEEE802.3AT AC INPUT PCORD ACCS
ADAPTEC 1P HIGHPOWER 30W BT MIDSPAN UK IEEE802.3AT AC INPUT PCORD ACCS
SKU: PD-9001GR/AT/AC-UK
Produkt: POE
2 255,-
 
Kjøp
(1 804,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ADAPTEC 1P HIGHPOWER MIDSPAN 60W 4PAIRS BASET 36-60VDC INPUT             IN PERP
ADAPTEC 1P HIGHPOWER MIDSPAN 60W 4PAIRS BASET 36-60VDC INPUT IN PERP
SKU: PD-9501G/48VDC
Produkt: POE
3 413,-
 
Kjøp
(2 730,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ADAPTEC 1P HIGH POWER MIDSPAN 60W EU AC INPUT POWER CORD ACCS
ADAPTEC 1P HIGH POWER MIDSPAN 60W EU AC INPUT POWER CORD ACCS
SKU: PD-9501GR/AC-EU
Produkt: POE
3 413,-
 
Kjøp
(2 730,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ADAPTEC 1P HIGH POWER MIDSPAN 60W UK AC INPUT POWER CORD ACCS
ADAPTEC 1P HIGH POWER MIDSPAN 60W UK AC INPUT POWER CORD ACCS
SKU: PD-9501GR/AC-UK
Produkt: POE
3 413,-
 
Kjøp
(2 730,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ADAPTEC OUTDOOR 1P 30W MIDSPAN AC INPUT                                  IN PERP
ADAPTEC OUTDOOR 1P 30W MIDSPAN AC INPUT IN PERP
SKU: PD-9001GO-ET/AC
Produkt: POE
7 140,-
 
Kjøp
(5 712,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ADAPTEC 24P POE MIDSPAN 15.4W EU AC INPUT FULL POWER PCORD        IN PERP
ADAPTEC 24P POE MIDSPAN 15.4W EU AC INPUT FULL POWER PCORD IN PERP
SKU: PD-6524G/AC/M/F-EU
Produkt: POE
21 478,-
 
Kjøp
(17 182,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
AEROHIVE
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130/ AP230/ AP245X/ AP250, AP550 wall mounting and15/16" ceiling mount bracket
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130/ AP230/ AP245X/ AP250, AP550 wall mounting and15/16" ceiling mount bracket
SKU: AH-ACC-BKT-AC-WALL
Produkt: Diverse
290,-
 
Kjøp
(232,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
AEROHIVE Atom AP30 Anti-Theft Security Cable for all Atom AP30 variants. Includes a screw.
AEROHIVE Atom AP30 Anti-Theft Security Cable for all Atom AP30 variants. Includes a screw.
SKU: AH-ACC-ATOM-SEC
290,-
 
Kjøp
(232,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP200 series/ AP500series 9/16" ceiling mount brackets for recessedand flush ceiling tiles
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP200 series/ AP500series 9/16" ceiling mount brackets for recessedand flush ceiling tiles
SKU: AH-ACC-BKT-916-KIT
Produkt: Diverse
608,-
 
Kjøp
(486,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
AEROHIVE HiveAP 320 security screw bit (3pk)
AEROHIVE HiveAP 320 security screw bit (3pk)
SKU: AH-ACC-SEC-BIT-3PK
628,-
 
Kjøp
(502,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP200 series/ AP500series 15/16" ceiling mount brackets for recessedand non-recessed ceiling tiles
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP200 series/ AP500series 15/16" ceiling mount brackets for recessedand non-recessed ceiling tiles
SKU: AH-ACC-BKT-AC-KIT
Produkt: Lisensiering / Programvare
666,-
 
Kjøp
(532,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
AEROHIVE AP245X articulated indoor antenna kit (6x Dual Band 5dBi antennas)AP245X articulated
AEROHIVE AP245X articulated indoor antenna kit (6x Dual Band 5dBi antennas)AP245X articulated
SKU: AH-ACC-DB-5-ANT-KT
Produkt: Antennetilbehør
2 486,-
 
Kjøp
(1 988,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP230, AP245X,  AP250, AP550 Suspend Bracket KitAP121/ 141,  AP550 Suspend Bracket Kit.
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP230, AP245X, AP250, AP550 Suspend Bracket KitAP121/ 141, AP550 Suspend Bracket Kit.
SKU: AH-ACC-BKT-SU-KIT
Produkt: Montering
2 486,-
 
Kjøp
(1 988,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
ALCATEL
ALCATEL OS6465 75W DIN AC PSU and EU Cord
ALCATEL OS6465 75W DIN AC PSU and EU Cord
SKU: OS6465-BPN-EU
1 070,-
 
Kjøp
(856,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
ALCATEL-LUCENT ENTERPRISE
Alcatel-Lucent Enterprise 2 PORT 10G SFP+ GIGABIT EXPANSION*
Alcatel-Lucent Enterprise 2 PORT 10G SFP+ GIGABIT EXPANSION*
SKU: OS6450-XNI-U2
2 750,-
 
Kjøp
(2 200,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis
Allied Telesis Rack mount brackets for AT-x230-10GP
Allied Telesis Rack mount brackets for AT-x230-10GP
SKU: AT-RKMT-J14
Produkt: Montering
1 167,-
 
Kjøp
(933,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis Rack mount brackets for AT-x230-18GP
Allied Telesis Rack mount brackets for AT-x230-18GP
SKU: AT-RKMT-J13
Produkt: Montering
1 167,-
 
Kjøp
(933,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis Rack Mount kit for AT-x210-9GT
Allied Telesis Rack Mount kit for AT-x210-9GT
SKU: AT-RKMT-J05
Produkt: Diverse
1 615,-
 
Kjøp
(1 292,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis SFP Modul 1000Base-SX  500m 850nm
Allied Telesis SFP Modul 1000Base-SX 500m 850nm
SKU: AT-SPSX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2 008,-
 
Kjøp
(1 606,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 5-PK WALLMOUNT BRACKETS FOR AT-MMC200/ AT-MMC2000 IN          IN ACCS
Allied Telesis 5-PK WALLMOUNT BRACKETS FOR AT-MMC200/ AT-MMC2000 IN IN ACCS
SKU: AT-MMCWLMT-005
Produkt: Mediekonverterere
2 106,-
 
Kjøp
(1 684,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
Allied Telesis ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
SKU: AT-BRKT-J26
Produkt: Diverse
2 282,-
 
Kjøp
(1 825,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9 F-FEEDS
Allied Telesis RkM-Kit AT-RKMT-J08 fr AT-GS9 F-FEEDS
SKU: AT-RKMT-J08
Produkt: Montering
2 413,-
 
Kjøp
(1 930,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 1 slot media converter rackmount chassis with internal AC power
Allied Telesis 1 slot media converter rackmount chassis with internal AC power
SKU: AT-MCR1-50
Produkt: Mediekonverterere
2 707,-
 
Kjøp
(2 165,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm
Allied Telesis SFP Modul 1000Base-LX 10KM 1310nm
SKU: AT-SPLX10
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3 405,-
 
Kjøp
(2 724,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis AT-WLMT-010 Wall mount  st size MC (10pack)
Allied Telesis AT-WLMT-010 Wall mount st size MC (10pack)
SKU: AT-WLMT-010
Produkt: Mediekonverterere
3 422,-
 
Kjøp
(2 737,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
Allied Telesis Konverter 100TX auf 100FX (SC) Multi-Mode
SKU: AT-MC102XL-60
Produkt: Mediekonverterere
3 948,-
 
Kjøp
(3 158,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 100BaseFX,  15km 1310nm, Single-mode Fiber
Allied Telesis 100BaseFX, 15km 1310nm, Single-mode Fiber
SKU: AT-SPFX/15
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
4 191,-
 
Kjøp
(3 352,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis SFP Pluggable Optical Module, 100BaseFX,  TX=1310nm,  Single-mode,  BiDi, LC connector
Allied Telesis SFP Pluggable Optical Module, 100BaseFX, TX=1310nm, Single-mode, BiDi, LC connector
SKU: AT-SPFXBD-LC-13
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
4 285,-
 
Kjøp
(3 428,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis RACKMOUNTABLE 1RU TRAY FOR UP TO 6 UNITS OF MMC SERIES MC ACCS
Allied Telesis RACKMOUNTABLE 1RU TRAY FOR UP TO 6 UNITS OF MMC SERIES MC ACCS
SKU: AT-MMCTRAY6
Produkt: Montering
4 387,-
 
Kjøp
(3 509,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis RKMT SCHELF F. ARX050S XS900MX F-FEEDS2
Allied Telesis RKMT SCHELF F. ARX050S XS900MX F-FEEDS2  SVANEN
SKU: AT-RKMT-J15
Produkt: Montering
4 710,-
 
Kjøp
(3 768,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable - Industrial Temperature
Allied Telesis 10KM 1310nm 1000Base-LX Small Form Pluggable - Hot Swappable - Industrial Temperature
SKU: AT-SPLX10/I
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
4 782,-
 
Kjøp
(3 825,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/100T TO 100BASE-FX MM LC CONNECTOR ACCS
Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER 10/100T TO 100BASE-FX MM LC CONNECTOR ACCS
SKU: AT-MMC200/LC-960
4 961,-
 
Kjøp
(3 968,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis AT-MMC200/ ST-60 Mini MC 10/100T  to 100BASE-FX MM, ST co
Allied Telesis AT-MMC200/ ST-60 Mini MC 10/100T to 100BASE-FX MM, ST co
SKU: ATMMC200/ST60
Produkt: Mediekonverterere
5 045,-
 
Kjøp
(4 036,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T F-FEEDS
Allied Telesis Mini Media Converter 10/100T F-FEEDS
SKU: AT-MMC200/LC-60
Produkt: Mediekonverterere
5 045,-
 
Kjøp
(4 036,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis MMCR18 MULTI-REGION AC PSU F-FEEDS2
Allied Telesis MMCR18 MULTI-REGION AC PSU F-FEEDS2
SKU: AT-MMCR-PWR-AC-60
Produkt: Diverse
5 484,-
 
Kjøp
(4 387,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable,  300M using High bandwidth MMF
Allied Telesis 850nm 10G SFP+ - Hot Swappable, 300M using High bandwidth MMF
SKU: AT-SP10SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
6 055,-
 
Kjøp
(4 844,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis FED MMCR18 FANBLD LF . ACCS
Allied Telesis FED MMCR18 FANBLD LF . ACCS
SKU: AT-MMCR-FAN
Produkt: Diverse
6 728,-
 
Kjøp
(5 382,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapter Cards AT-2911SX/ ST-001
Allied Telesis 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapter Cards AT-2911SX/ ST-001
SKU: AT2911SXST001
Produkt: POE
7 677,-
 
Kjøp
(6 141,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 1000SX/ST TO 10/ 100/ 1000T TAA 990-004281-90 IN ACCS
Allied Telesis 1000SX/ST TO 10/ 100/ 1000T TAA 990-004281-90 IN ACCS
SKU: AT-MMC2000/ST-960
Produkt: Mediekonverterere
8 510,-
 
Kjøp
(6 808,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER LC CONNECT 10/ 100/ 1000T TO 1000 BASE-SX MM ACCS
Allied Telesis MINI MEDIA CONVERTER LC CONNECT 10/ 100/ 1000T TO 1000 BASE-SX MM ACCS
SKU: AT-MMC2000/LC-960
Produkt: Mediekonverterere
8 510,-
 
Kjøp
(6 808,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100X/ST SMODE MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM  IN ACCS
Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100X/ST SMODE MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM IN ACCS
SKU: AT-MMC200LX/ST-TAA60
Produkt: Mediekonverterere
8 554,-
 
Kjøp
(6 843,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA10/ 100/ 1000T TO 1000SX/SC MMMEDIA+RATE CONV MULTIREGIONPSU ACCS
Allied Telesis TAA10/ 100/ 1000T TO 1000SX/SC MMMEDIA+RATE CONV MULTIREGIONPSU ACCS
SKU: AT-MMC2000/SC-960
Produkt: Mediekonverterere
8 702,-
 
Kjøp
(6 961,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis DESK MINI MC 1000TX TO SX LC F-FEEDS2
Allied Telesis DESK MINI MC 1000TX TO SX LC F-FEEDS2
SKU: AT-DMC1000/LC-50
Produkt: Mediekonverterere
8 730,-
 
Kjøp
(6 984,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 2PORT FAST ETHERNE SW 100TX POE 100FX MULTI-REGION POWER ADAPTER IN CPNT
Allied Telesis 2PORT FAST ETHERNE SW 100TX POE 100FX MULTI-REGION POWER ADAPTER IN CPNT
SKU: AT-PC200/SC-60
Produkt: POE
8 730,-
 
Kjøp
(6 984,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100FX/SC FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER    IN ACCS
Allied Telesis TAA 10/100TX TO 100FX/SC FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER IN ACCS
SKU: AT-IMC200T/SC-980
Produkt: Mediekonverterere
10 496,-
 
Kjøp
(8 396,80 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T TO1000LX/ SC SM MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM  IN ACCS
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T TO1000LX/ SC SM MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM IN ACCS
SKU: AT-MMC2000LX/LC-TAA-60
Produkt: Mediekonverterere
10 748,-
 
Kjøp
(8 598,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis POE+ MC 1*TX TO1* SX MM(LC) 990-005116-60                    IN ACCS
Allied Telesis POE+ MC 1*TX TO1* SX MM(LC) 990-005116-60 IN ACCS
SKU: AT-PC2000/LC-60
Produkt: Mediekonverterere
11 362,-
 
Kjøp
(9 089,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA 1000LX/LC SFP (40KM OVER SM 990-005901-90 ACCS
Allied Telesis TAA 1000LX/LC SFP (40KM OVER SM 990-005901-90 ACCS
SKU: AT-SPLX40/E
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
12 064,-
 
Kjøp
(9 651,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 100FX (SC) multi-mode to 100FX (SC) single-mode (15km) media converter
Allied Telesis 100FX (SC) multi-mode to 100FX (SC) single-mode (15km) media converter
SKU: AT-MC104XL-60
Produkt: Mediekonverterere
12 232,-
 
Kjøp
(9 785,60 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapter Cards AT-2911LX/ LC-001
Allied Telesis 29xx - Gig Fiber & RJ45 Adapter Cards AT-2911LX/ LC-001
SKU: AT2911LXLC001
Produkt: POE
12 940,-
 
Kjøp
(10 352,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONVERTER  IN ACCS
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONVERTER IN ACCS
SKU: AT-IMC2000T/SP-980
Produkt: Mediekonverterere
14 263,-
 
Kjøp
(11 410,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis L2 WS FE 24 POE+ W/ 4 COMBOGE F-FEEDS2
Allied Telesis L2 WS FE 24 POE+ W/ 4 COMBOGE F-FEEDS2
SKU: AT-FS750/28PS-50
Produkt: Diverse
14 783,-
 
Kjøp
(11 826,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis PSU HOT SWAPP 150 W AT-X93X F-FEEDS2
Allied Telesis PSU HOT SWAPP 150 W AT-X93X F-FEEDS2
SKU: AT-PWR150-50
Produkt: POE
17 493,-
 
Kjøp
(13 994,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis 18-SLOT CHASSIS F MMC2XXX MEDI F-FEEDS2
Allied Telesis 18-SLOT CHASSIS F MMC2XXX MEDI F-FEEDS2
SKU: AT-MMCR18-60
Produkt: Mediekonverterere
18 644,-
 
Kjøp
(14 915,20 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN ACCS
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T TO 1000SX/SC IND TEMP GIGABIT MEDIA CONVERTER IN ACCS
SKU: AT-IMC2000T/SC-980
Produkt: Mediekonverterere
18 748,-
 
Kjøp
(14 998,40 ekskl. mva)
På lagerPå lager
Allied Telesis AT-IMC1000TP/ SFP-80 Industrial, DIN Rail Gb POE+ tp SFP MC
Allied Telesis AT-IMC1000TP/ SFP-80 Industrial, DIN Rail Gb POE+ tp SFP MC
SKU: ATIMC1000TP/SFP80
Produkt: Mediekonverterere
20 640,-
 
Kjøp
(16 512,- ekskl. mva)
På lagerPå lager
Viser 1-60 av 600 produkter 1 2 3 4 5 ... 10 Neste
Handlekurven
Handlekurven din er tom.
Konfiguratorer
Rett i postkassen
Meld deg på for å motta spesialtilbud og nyheter per epost
    Velg

 

 

Kategorier     Produsenter