Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Allied Telesis TAA 10/100/1000T P + TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONV ACCS

Forsiden / Nettverk / Nettverkstilbehør / Allied Telesis TAA 10/100/1000T P + TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONV ACCS
Allied Telesis TAA 10/ 100/ 1000T P + TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONV ACCS (AT-IMC2000TP/SP-980)

Allied Telesis TAA 10/100/1000T P + TO 100X/ 1000X SFP IND TEMP GB MEDIA CONV ACCS

Varenr.:
AT-IMC2000TP/SP-980
  • Produkt Mediekonverterere
21 491,-
17 192,80 ekskl. mva
På lager 15

Se hva din månedlige kostnad vil bli ved avbetaling

Kampanje:
Nedbetalingstid: 36
Månedskostnad: 857,80
Les mer
Beskrivelse

Allied Telesis AT-IMC2000TP/SP-980. Maksimal dataoverføringshastighet: 1000 Mbit/s, Omformer-inngangsgrensesnitt: 10Base-T,100Base-T,1000Base-T, Omformer-utgangsgrensesnitt: 100Base-X,1000Base-X. Fiberoptisk kontakt: SFP, Tilkoblingsteknologi: Koblet med ledninger (ikke trådløs). Bølgelengde: 850 nm, Tx effekt (min.): -9,5 dBmW, Tx effekt (maks.): -4 dBmW. Produktfarge: Grå, Internasjonal beskyttelses (IP)-kode: IP30, Sikkerhet: UL 62368-1, EN 62368-1, UL 60950-1 (UL mark), CAN/CSA C22.2 No. 60950-1 (cUL mark), EN 60950-1.... Inngangsstrøm: 51 - 57 V

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.

Copyright © 2022 Dataspesialisten AS